O mnie

UroczyPrezent.pl założyłam w 2009 roku. Już od czternastu lat realizuję zamówienia moich Klientów na wyjątkowe prezenty. Impulsem do założenia Firmy stała się pasja do tworzenia użytecznych prezentów.

Wszystko zaczęło się od bukietów z ubranek, które szybko znalazły uznanie wśród Klientów i wciąż cieszą się powodzeniem.

Szukając nowych propozycji dla moich Klientów wprowadziłam do oferty bukiety z cukierków, które z powodzeniem zastąpiły bukiety z żywych kwiatów – są piękne i trwałe. To okazało się strzałem w dziesiątkę! Klient może zamówić bukiet z szerokiej gamy cukierków znanych marek oraz wybrać kolorystykę i dodatki, a ja stworzę dla niego niepowtarzalny bukiet na każdą okazję, który zostanie zapamiętany.
Niezależne panny młode znajdą u mnie bukiety, które muszą przynieść szczęście! Specjalnie dla nich, z wielką starannością selekcjonuję guziki, z których komponuję modne bukiety ślubne.

Inspiracji do tworzenia przybywa. Aktualnie można u mnie zamówić bukiet z kuponów lotto, zdrapek, a nawet banknotów. Dla fanów zdrowego odżywiania przygotowuję bukiety z prawdziwych owoców.

Lubię wyzwania więc wszystkie bukiety tworzę ręcznie! Wkładam w nie wiele serca! Cieszę się ogromnie zawsze, gdy otrzymuję miłe słowa po uroczystościach, na których wręczane były wykonane przeze mnie bukiety! Jestem dumna, gdy mój wyrób pomógł Wam zostać zapamiętanym lub nawet zrobić furorę.

Podaj okazję – a zajmę się bukietem!

Aneta Okonek

 

UroczyPrezent w prasie:


Współpracuję z:
aks_2 dpd_2 wielkopolska-karta-rodziny_2 zuzia_2