O nas

UroczyPrezent.pl istnieje od 2009 roku. Już od dziesięciu lat realizujemy zamówienia naszych Klientów na wyjątkowe prezenty.

Wszystko zaczęło się od bukietów z ubranek, które szybko znalazły uznanie na polskim rynku i wciąż cieszą się powodzeniem.

Szukając nowych propozycji dla naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty bukiety z cukierków, które z powodzeniem zastąpiły bukiety z żywych kwiatów – są piękne i trwałe. To okazało się strzałem w dziesiątkę! Klient może zamówić bukiet z szerokiej gamy cukierków znanych marek oraz wybrać kolorystykę i dodatki. My stworzymy dla niego niepowtarzalny bukiet na każdą okazję, który zostanie zapamiętany.

Niezależne panny młode znajdą u nas bukiety, które muszą przynieść szczęście! Specjalnie dla nich, z wielką starannością selekcjonujemy guziki, z których komponujemy modne bukiety ślubne.

Lubimy wyzwania więc wszystkie bukiety tworzymy ręcznie! Wkładamy w nie wiele serca! Cieszymy się ogromnie zawsze, gdy otrzymujemy miłe słowa po uroczystościach, na których wręczane były nasze bukiety! Jesteśmy dumni, gdy nasz wyrób pomógł Wam zostać zapamiętanym lub nawet zrobić furorę.

Podaj okazję – my zajmiemy się bukietem!

UroczyPrezent w prasie:Współpracujemy z:
aks_2 dpd_2 wielkopolska-karta-rodziny_2 zuzia_2